| mgtow a întrebat:

Bmw 420i sport edition 2019 pareri? Se zice ca bmw a pierdut fiabilitate, ex o masina incepuse sa aiba scartaieli la bord, probleme centura de siguranta si martori cu avarii la doar 20. 000km.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Vrei sa-ti cumperi sau de ce intrebi?
Este normal in 2019 deja numai este un secret ca producatorii pun materiale de calitate inferioara pentru ca, costurile finale de productie a unei masini cap=coada sa fie cele mai mici, iar costul final de vanzare sa fie cat mai mare, de aceeea se face rabat de la elemente scumpe si bune...pe de alta parte mai rau este ca se folosesc piese mecanice de proasta calitate expres pentru a pica la un anumit nr. de km, ca deah sa nu cumva fabricile sa dea faliment.
Am vorbit la modul general, evident ca si BMW se conformeaza acestor cerinte de piata!