| ferar12 a întrebat:

Buba ziua.
Am o intrebare.
Din cauza ca am 1 km pana la servici si 2 km pana la spatiile comericiale folosesc bicicleta, in special vara.
O folosesc numai sa fac cumparaturi si alte chestii importante.
Daca fac un plin de motorina la 2-3 luni afecteaza cu ceva?

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

1-2 km nu e distanta asa lungă, poți merge și pe jos, cam atât fac eu în oraș, la supermarketuri etc

| Frank51 a răspuns:

Si eu care fac zilnic 16km mergând la laboratoare dintr-un capăt în celalalt al orașului laughing ce să afecteze boss? Ți se uzează mai tare motorul, îl freci aiurea 2km.

| Anonimgirltpu a răspuns:

Nu are rost sa mergi cu masina pentru o distanta atat de mica. E bine pentru sanatatea ta si a mediului sa mergi pe jos sau cu bicicleta.