| Alicezzz a întrebat:

A folosit cineva serviciul UBER in Romania? In Europa este foarte bine cotat. Ce pårere aveti? Se poate spune ca este mai ok decat taximetria? Ce a'ti alege: taxiul sau Uber?
Dau funda

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu am folosit, dar logic ca este mai ok decat taximetria, cel putin la noi in Romania. Masini curate, plata cu cardul, fara cocalari la volan, fara fumat in masina, fara masini care par ca se dezmembreaza si soferi care vorbesc in continuu la telefon.

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Am folosit si folosesc oricand am ocazia Uber in locul taxiurilor. E cu ani lumina peste taximetria ce se practica la noi.