| AndreiAndrei221 a întrebat:

Buna.
Acum o saptamana am venit in Austria la lucru cu contract de munca pe 3 luni cu masina mea proprie. Tata m-a sunat ca a venit un plic acasa cu instiințarea ca in data de 22 luna asta imi expira ITP. Nu m-am gandit sa ma uit cand expira.
Alceva decât a veni inapoi in țara sa il fac pot sa fac?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti face itp in Austria dar nu poti sa iesi din tara lor. Vi acasa sa il faci sau la granita romaniei sa nu faci mult drum si te intorci inapoi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai ce sa faci decat sa te intorci. Poti face itp la ei dar va fi valabil doar in Austria si cand vei vrea sa iesi din tara doar pe platforma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic, trebuie sa te intorci sau sa apelezi la o platforma de transport daca nu ai timp.
Cand sti ca pleci la drum lung trebuie sa te asiguri de anumite lucruri la masina, acum sa iti fie invatatura de minte.