| RoxanaElena007 a întrebat:

Bună! Am o mica dilema legata de partea audio a mașinii, mai exact media player-ul/radioul, acesta funcționează perfect dar vreau sa îi fac un mic upgrade. Am un Opel astra h cu un cd 30 simplu (nu e cd 30 mp3) si as vrea sa cumpăr un modulator fm sau un adaptor bluetooth + aux(nu ma deranjează sa fac o mica gaurica in consola pentru portul aux). Întrebarea mea e care e mai rezonabil și merita mai mult? Am observat pe forum-uri ca majoritatea posesorilor de acest model au preferat a doua varianta...

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Orice adaptor bt este cu mult superior față de modulator.

| RoxanaElena007 explică (pentru Frank51):

Cam la asta ma gandeam si eu, dai un ban in plus pentru unul mai de calitate dar decat sa prajesc la modulatoare mai bine un adaptor cu bt + aux si m-am scos, in loc de modulator fiind nefumatoare mai bine iau un incarcator auto happy

| Frank51 a răspuns (pentru RoxanaElena007):

Eu mi-am luat tabletă, și ascult muzică de pe spotify sau Youtube. Tableta o am conectată la un player Pioneer și difuzoarele pe față sunt proaspăt schimbate, și am și subwoofer. Am investit peste 1000 lei în sunet, pentru cine e pasionat merită.