| aaandreea1708 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Cum se numeste autogara de unde pleaca Normandia,cea din Timisora? Pana acum am fost cu Normandia din Bucuresti in Timisoara si in autogara respectiva coboram. Vreau sa imi setez gps pe telefon sa ma duca de acolo in centru, si nu vreau sa gresesc denumirea autogarii. Funda

1 răspuns:
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Http://www.autogari.ro/556/autogara_normandia/Autogara28317?lang=ro
Era greu? Stii sa setezi un telefon, sa folosesti un gps, dar nu stii sa dai o cautare pe google.