| HoTSaucE a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Vreau sa imi cumpar motor(nu scuter) si nu stiu ce sa aleg.Problema este ca am 1, 92 inaltime si nu pot alege orice.Mi-ar placea supermoto sau enduro in 2 timpi, dar nu stiu daca mi se potriveste.Astept parerea celor mai experimentati.
Dau funda...

Răspuns Câştigător
| sfeklasfekla a răspuns:

Salut! daca esti inalt te-ar prinde bine un motor de viteza(supermoto)si eu am 1.90 si am un kawasaki ninja ZX-7-R si noi astia mai inalti aratam bine pe motor ca avem picioare lungibig grin

1 răspuns:
| Seby80 a răspuns:

Salutare! Detin un kawasaki kx250f, motocross in 4 timpi, model 2009. am 1.84 si imi este perfect, daca doresti sa mergi pe sosea, un enduro este perfect pentru tine, daca ai bani mai multi, iti recomand un BMW, calitatea isi spune parerea! O zi buna!