| gabi659 a întrebat:

Buna, am un audi a3 2.0tdi 2006 si ieri am scos furtunul de la egr iar apoi m-am luat la vorba cu niste baieti si am uitat sa il mai pun inapoi si am mers 70 de km cu ea asa. Azi mi-am adus aminte, am pus furtunasul inapoi la egr, am pornit cu masina la o tura iar cand sa fac o depasire la 30 la ora,, ciuciu’’, nu a mai putut si mai scoate si fum negru, iar cand o turez pe loc si las acceleratia se mai tureaza un pic singura, care poate fi problema? Am si filtru sport iar acum nu mai face (stututu), iar motorul suna ciudat, consum de 13.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Nu mai bine mergi tu la mecanic? Cred ca ai facut deja "destule" scotand acel furtun...
Si toate ca toate, dar de ce te-ai apucat sa scoti furtunul de la EGR?