| sskrillex96 a întrebat:

Am un audi a4 b6 din 2002. Motor de 1.9 tdi. De ceva timp de cand a dat frigul afara am observat ca in viteza a 2a intra destul de greu, iar in viteza a 3a intra usor dar se simte un fel de agățat. Care sa fie oare problema? In stationare intra foarte usor, dar in mers e problema si dupa vreo 2 km de mers cam asa isi mai revine un pic

2 răspunsuri:
| costinel1991 a răspuns:

Schimba uleiul din cutie si se rezolva problema

| costinel1991 a răspuns:

La fel am patit si eu si de atunci la 60 de mii km ii schimb uleiul nici nu intra 2 litri