| John25 a întrebat:

Buna, am un audi a4 din 2001, l-am dus la reparat si cand l-am adus era cu radioul blocat, stiu codul si l-am bagat de 2 ori exact cum trebuia si acum imi sta blocat pe SAFE, ce as putea sa ii fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ăia din servis posibil sa fi resetast radioul si s-a pierdut codul, sau au bagat ei alt cod, mergi inapoi la ei sa i ti rezolve ei problema.

| gigite a răspuns:

Opreste curentul si de la baterie, si urmeaza resetarea, parca asa faceam la CIELO.

| Marioaws a răspuns:

Trebuie sa il decodezi, adica trebuie desfacut, citit softul cu codul si inlocuit si dupa o sa mearga