| lotibiro a întrebat:

Buna, am un cd player nou. Bag stickul usb functioneaza, opresc masina si pornesc din nou nu mai recunoaste stickul usb. Trebuie sa il scot si sa-l bag din nou dupa aia functioneaza

Răspuns Câştigător
| lotibiro explică:

La Chrysler nu stiu, dar verifica daca îți memorează posturile de radio. Daca le pierde când iei contactul, e aceeasi schema.

4 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Probabil CD playerul este legat gresit. E vorba de un Opel? Daca da, inverseaza firul de +permanent cu cel de +contact.

| lotibiro explică (pentru regis):

Nu e vorba de un Opel e un chrysler voyager

| lotibiro explică (pentru lotibiro):

Posturile de radio imi memoreaza

| regis a răspuns (pentru lotibiro):

Daca ține minte posturile de radio, nu e de la firele inversate. Si mai mult nu ma pricep.

| lotibiro explică (pentru lotibiro):

La Chrysler nu stiu, dar verifica daca îți memorează posturile de radio. Daca le pierde când iei contactul, e aceeasi schema.