| AntonelaCK a întrebat:

Am un golf 5 1.9 TDI - 2005. Ideea este ca nu stiu cum sa fac sa se auda muzica gen... cumva in spate. Am cautat la MENU, dar nu am gasit nimic. Ideea este ca acum ceva timp gasisem, deci... exista.

Ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Vezi dacă are boxe pe spate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca are boxe in spate ca nu e masina de lux

| Irinelp a răspuns:

Boxele se vad și dacă sunt și în spate se aud și astea când pornești muzica.

| Boblobobonti a răspuns:

Trebuie sa verifici la balance, ai setări audio acolo. Nu știu despre ce player e vorba, original, sau a fost schimbat

| Boblobobonti a răspuns:

Poți să îmi dai mesaj privat, poate îmi trimiți o poza la player sa știu despre ce este vorba. Așa te pot ajuta mai ușor