| EliaMaty a întrebat:

Am un Passat cc 2012.
Menționez ca am Navigația rns510 iar când se activează senzorii de parcare muzica se oprește, când aceștia se opresc se pornește muzica dar foarte încet fata de cum era. Aveți idee dacă exista vreo Setare pentru treaba asta? Sau ce e in neregula cu ea?!
Am mai avut navigație la ea însă muzica se dădea automat mai încet cât timp senzorii erau porniți, apoi își revenea la normal.

1 răspuns:
| 9Florin9 a răspuns:

Nu este o problema din punctul meu de vedere, se poate seta.