| ciumanghel a întrebat:

Am un scuter Kymco movie xl de 125 si cand e accelerat la maxim si ajunge la 100 105 da rateuri...ce poate fi? imi poate avaria in vreun fel toba sau motorul?

Răspuns Câştigător
| KooSs a răspuns:

Nu iti poate avaria nimic.schimba-i bujia deoarece nu face fata perfect la turati mari cand trebuie sa dea mult mai multa scanteie.bafta.funda?

1 răspuns:
| KaPy2 a răspuns:

Nu avariaza nimicwinking, tu cand o accelerezi ii da benzina mai multa si la 100 nu mai are timp so arda cum trebuie si mai da reteuri, nu-ti face grijiwinking