| Alexandru235 a întrebat:

Bună! As dori sa achiziționez o mașină. Voi ce ați alege dintre (nissan qashqai, dacia duster, ford kuga, audi a4 b7)? Aștept pareri mulțumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

In continuare Nissanul

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Noi, sh sau cum. Ca A4 nu prea are ce cauta in lista la cum ai inceput. Din primele 3 aleg Nissanu fara discutii.

| Alexandru235 explică (pentru suntserios):

Second-hand ford kuga an 2009 motor 2. 0 diesel 136 cp, nissan qashqai an 2010 motor 1.5 diesel 110cp, dacia duster an 2010 motor 1.5 diesel 110 cp

| suntserios a răspuns (pentru Alexandru235):

In continuare Nissanul

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa faci cu rablele alea care polueaza ca dracu.

| Alexandru235 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai dvs ce ați alege la bugetul de 7000 euro?

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Dacia Duster 1.5 dCi.