| yyyooyo a întrebat:

As vrea sa achiziționez o masina undeva la 10.000 euro, ce masina mi-ati recomanda, prefer motor de 2000, an peste 2010?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

VW sau renault. Cu banii jos

suntserios
| suntserios a răspuns:

Octavia. Gasesti ceva chiar decent in 10.000

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dacia sandero, dacia Logan Mcv

| Frank51 a răspuns:

Kia ceed, honda civic, toyota corolla, passat b7, audi a4 b7, golf 7, depine si ce te atrage.

| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut.In primul rand, cum zic si altii de jos mai bine iti iei o masina noua.Pui jos 10.000 euro si mai platesti inca vreo 3-5000 euro in rate si ai masina noua dotata decent(renault megane 1.3 TCE de exemplu).Ca masina la mana a doua pe benzina iti sugerez ceva cu motor aspirat de la Kia, Hyundai, Toyota, Honda. Daca vrei musai diesel cam orice din grupul VAG cu motorul 2.0 TDI CR e ok (eu am Seat exeo 2.0 TDI si nu am probleme de 10.000).Din cate am inteles si cele ford 2.0 TDCI sunt ok.

| Țoglă a răspuns:

De banii ăștia îți recomand o mașină nouă.
Dacia îți recomand, dar sunt și multe altele pe piață.
La mâna a doua îți recomand o mașină din grupul VAG.

| farazaharsweet a răspuns:

Noua nu gasesti la banii astia. Iar si nu stii ce ei. Poti sa mai bagi inca 2-3000 de euro intr-o masina sh.