| teemo2000 a întrebat:

Buna!
Astazi, in graba mea de a ajunge la locul de munca, am lovit o masina parcata pe jumatate in spatele meu (perpendicaular). Nu m-am asigurat din partea stanga, convins fiind ca inainte cu 2 minute era gol, din dreapta nu venea nimic, asa ca am dat sa plec. Vina este si a mea, dar este vinovata si cealalta persoana?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este numai vina ta, trebuia sa te asiguri la momentul plecarii si nu cu 2 minute inainte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Doar vina ta ca nu te ai asigurat

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Te cheamă teemo, e 100% e vina ta.

| Denila123 a răspuns:

Vreau sa i, mi spui si mie cum ai rezolvat! ai dat asigurarea?