| EvaEvita a întrebat:

Cât consuma o Skoda Fabia din 2002 și cam ce capacitate are rezervorul de motorina? As dori sa achiziționez una.

4 răspunsuri:
| Mad1 a răspuns:

La ce mica e gargarita consuma cat un loganhee hee

| Mad1 a răspuns:

Consuma cam mult pentru cat de mica e in jur de 8 pe oras. Mai bine de plimbi cu loganu ca macar este mai mare

| AlexandruSEV a răspuns:

Consumul depinde de motorizare, cat despre rezervor maxim 60l indiferent de motor si minim 45.

| Transformice1 a răspuns:

Cel mai probabil are motor de 1.4 sau 1.6 (acestea fiind pe benzina)
Capacitatea rezervorului este intre 45-60 l.
Sugerez totusi sa nu fie pe motorina. Italia deja a aprobat legea prin care diesel-urile sa fie interzise.