| Chez0nz a întrebat:

Bună, cât mai costa sa inmatriculezi o mașină, știu ca se ieftinise și parca am auzit ceva ca s-a schimbi din nou... Spre exemplu un Audi a4 2001 cu motor 2.0 cât ar costa cu aproximație.

Răspuns Câştigător
| Ensiferum a răspuns:

Pai te costa Rar 100 euro o taxa la primarie de vreo 70 ron maxim si asigurare, totalul e in functie de cat costa asigurarea.momentan nu ai taxa auto de platit.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Momentant nu exista taxa de timbru asa ca inmatriculatul nu costa nimic decat taxele uzuale pentru certificat si la primarie pentru inamtriculare + RCA