| KarTan a întrebat:

Cate clase trebuie absolvite pentru a putea incepe scoala de soferi?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu e necesar, doar sa stii sa scrii si sa citesti.

7 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Chestia asta ar fi discriminatorie. In tariile civilizate sunt scoli de soferi pentru analfabeti. Practic nu te intreaba nimeni doar te prezinti la politie completezi un formular, mai ai de citit niste chestionare.

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

8 clase deocamdata

| marcous a răspuns:

4 clase era pe vremuri
Acum cred ca e vorba de 8 clase. Scrie in codul rutier de la editura National

| davu a răspuns:

Eu am auzit ceva de 10 clase. oricum sunt multi care au 20 de clase si nu au ce cauta intr-o masina...

| NimicGol a răspuns:

Trebuie sa ai 10 clase.

| mgtow a răspuns (pentru NimicGol):

Nu e adevarat. Pe internet spun numai prostii nu te lua dupa informatiile eronate.

| NimicGol a răspuns (pentru mgtow):

M-am informat gresit...sad