| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ce carte imi recomandati pentru scoala de soferi (teorie)? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Era o carte, nu mai știu exact cum se cheamă, dar în titlu avea sintagma "pe înțelesul tuturor". Mie mi s-a părut grozavă abordarea ei. E doar informația esențială, explicată foarte curat și ușor de înțeles.winking

| Pati2500c a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca o stiu e ceva cu rosu coperta de la Stanculescu

8 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Te ajuta și aplicațiile de chestionare și școala rutiera.

| Pati2500c a răspuns (pentru Sofer):

Am deja aplicatie dar vreau sa citesc cartea, m-am hotarat ce carte iau

| ywar a răspuns:

Https://www.scoalarutiera.ro/
Fa-ti cont aici si garantat vei avea rezultate bune.
Nu promovez pe nimeni dar chiar e foarte util ce e descris acolo.

| Pati2500c a răspuns (pentru ywar):

Multumesc, dar vreau o carte cu teorie

| ywar a răspuns (pentru Pati2500c):

Gasesti multe prin targ. Ai acolo transcris decretul. Te poate ajuta mai mult. O imagine face cat o mie de cuvinte.

| Usgs a răspuns:

Mai bine instalezi dupa magazin play ce mai buna aplicatie de rezolvat teste si iti da si teorie

| Pati2500c a răspuns (pentru Usgs):

Am aplicatie dar eu vreau si carte sa invatwinking