| bogdy20000 a întrebat:

Buna, ce carti bune imi puteti recomanda pentru scoala de șoferi? Legislație, chestionare etc.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

școala rutieră, pe net, pentru chestionare + explicații video, cei mai buni după părerea mea

| Apokales a răspuns:

Aplicatia de telefon pentru chestionare, DRPCIV-ul si atat. Daca faci un minim 30 de minute pe zi vei fi pregatit pentru sala la timp. Lasa cartea ca-i inutila.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Apokales):

E bine să învețe si de pe scoalarutiera.ro, și din carte dacă vrea. Doar nu ai cum sa faci chestionare dacă nu ști teorie. A, și pe telefon am vazut ca sunt aplicatii la care se repeta mult intrebarile. Cele mai bune sunt chestionarele de pe scoalarutieta.ro.

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am invatat mult mai bine de pe aplicatia telefonului. Are si moduri in care doar inveti fara sa faci testul ca la sala. Si in principal asta este ideea sa repeti pana iti intra bine in cap, mai ceri si ajutorul unui prieten care a luat permisul de conducere.

| Nuvr a răspuns:

Scoala rutiera. Ro ai legislația cât și scris cât și explicat video