| DjSannan a întrebat:

Buna,ce modele de masini imi recomandati? Daca puteti sa si argumentati.

Răspuns Câştigător
| luky2 a răspuns:

Vw passat 1.9 sau 2.0 tdi, opel astra. daca nu ai prea multi bani cielo executive 2004 si il pui pe gpl happy

3 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Ford Mondeo, masina cu cel mai bun raport, calitate pret, recomand.

| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand Hyundai pentru că sunt foarte bune și rezistente.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Depinde de ce generatii esti interesat.
Nu de alta, dar Golf 2 si 4 sunt foarte ok (cu exceptii), 3 si 5 sunt dezastre.
Opelurile dinainte de 2000 ruginesc in timp ce le vopsesti, cele dupa 2000 sunt mult mai ok decat Volkswagen.