| pitbull93 a întrebat:

ce parere aveti de opel insignia 2.0 130cp a avut careva? cat de fiabile sunt si cam ce consum au?

1 răspuns:
| dryano a răspuns:

Salut! Pai o parere proasta,iti spun cu sinceritate,consum,cat un passat in oras,dar pe partea de fiabilitate sta foarte prost,eu nu am avut, a avut-o un prieten deal meuu darr am reparat foarte muult la ea, iti dau un sfat, sunt modele de golf 5, foarte fiabile, bmw seria 1 2007-2008, si ele sunt fiabile