| anonim_4396 a întrebat:

Buna, Ce parere aveti despre detectorul radar COBRA RAD250? Am vazut pe eMAG ca are niste review-uri naspa. Aveti detectorul asta si cum merge? Merita banii? Nu as da prea mult bani pe un detector.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ce este ieftin nu este prea bun, iti dai seama.
Un detector bun de radar incepe de pe la 600-700 de lei, eu am ceva de la whistler gama lor de varf si am dat acum 2 ani 800 de lei pe el si asta mai da alarme false, si mai aveau unul la 1300 de lei.
Detectoarele si mai performante sunt scumpe rau, precum cele care se pun in bara masinii si setate corect nu sunt detectate nici de detectoarele de radar in tarile in care nu e permis detectorul prin lege etc gen bletronics seriile noi dar astea au preturi de pe la 2000 de lei.
Deci cu bani putini nu gasesti lucruri bune, mai ales ca trebuie sa fie foarte performante sa detecteze atat radarele actuale cat si pistoale laser, sa dea cat mai putine alarme false etc

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Merita banii?"

dacă te salvează o SINGURĂ data, te-ai scos

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am luat amenda si puncte pentru ca mergeam cu 76 in loc de 50 pe o panta unde era limitare de 50. Astia te prind la viteze mici. Vreau sa iau unu sa scap de o grija ca am trecut de 50 si sta ala cine stie dupa ce pom sa ma ia.

| Daniel323 a răspuns:

Este detector de benzinarii si de distronicul altor masini.