| Marck94 a întrebat:

ce parere aveti despre Mazda 6 sedan 2014? Cine are masina noua Mazda 6? Si spuneti-mi tot despre Mazda, daca merita sa imi cumpar Mazda 6 la un pret : 21.600-30.000 euro. Va multumesc frumos big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nimeni nu are masina aia din cauza ca salariile sant mici la voi si nu se prea gandesc la mazda, fiind noua trage bine dar sa nu o calci prea tare ca sa nu ai probleme mecanice

| AgathaRo a răspuns:

Nu ai ce face cu banii, ia-ti una la ocazie la 50-70 mii cu rodajul facut in 10mii gasesti ceva calumea.