| Hanca_Monica_2001 a întrebat:

Daca am dat de 7 ori sala si vreau s-o dau a 8 a oara si mi-a scris cu rosu si in loc de respins mi se pare ca scrie 11 p mai am voie sa dau?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Legislatia rutiera nu prevede un numar maxim pentru sustinerea probei teoretice. Important este sa nu depasesti termenul de 1 an de la terminarea cursurilor scolii de conducere. Daca il depasesti va trebui sa repeti scoala de conducere si abia apoi poti sustine examinarea.

| mgtow a răspuns:

Poti sa dai pana la pensie

| darrio2007 a răspuns:

Ai voie sa dai de cate ori vrei. Dar nu iti mai recomand. Daca il vei lua totusi, vei fi un pericol public pe sosele.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cred ca e doar o varianta de a scrie "respins".
Din cate stiu, nu exista o limita, decat cea morala, pe care ai depasit-o deja.
Condusul nu e pentru toti.

| PainTech a răspuns:

Cum poti sa reusesti sa pici de 7 ori sala?

| Digikey a răspuns:

Nu exista o limita, poti sa dai in continuare.
Data viitoare da raspunsurile la intamplare si o sa faci minim 15 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

11p la a 7-a incercare e un scor atat de mic incat chiar mi-e greu sa te incurajez sa mai incerci.

Răspuns utilizator avertizat