| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Daca schimb evaluarea cap coadă inox și finala mărită pot spune că e stage 2 chiar dacă nu am stage 1?
Mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| UserRo10 a răspuns:

Fara soft, admisie (nu doar filtru) si reglaje sau turbina schimbata nu se considera stage 2. Daca intrii in interne, injectoare, alimentare, ungere si ai ce am zis mai devreme deja ai ajuns la 3

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti spune doar ca esti cocalar, iar in scurt timp vei avea o masina cu inmatricularea suspendata (fara certificat).
Stage 2 se refera la imbunatatirile ce aduc putere, nu la vandalism.

| Bazzed a răspuns:

N-a înțeles nimeni nimic, te asigur