| Grigor_Emil_1911 a întrebat:

Buna de curand am achizitionat o skoda octavia 1 din anul 2003, si nu stiu daca am voie cu jante si cauciucuri de iarna pe 16, nu gasesc unde scrie daca am voie sau nu si talonul poate sa nu mai corespunda cu cerintele din prezent nu aveti idee? va multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vroiam sa spun in cartea de indetitate a masinii sau in certificatul de inmatriculare

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrie in talon sau in certificatul de inmatriculare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie in talon marimea anvelopelor. Aceeasi marime trebuie si pentru iarna daca vrei sa fii legal!