| Marioara12345677 a întrebat:

Buna dimineața! Ieri am produs spre ghinionul meu o Tamponare. Cel din fata nu a pățit mare lucru, însă eu am baia de ulei Sparta și radiatorul bubuit și el, capota îndoită. Întrebarea mea este: care sunt șansele ca motorul mașinii sa fie ok având in vedere ca la momentul producerii tamponării de sub capota mea a început sa iasă puțin fum? Si cam cât m-ar duce reparațiile? Menționez ca am un Nissan Micra. Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De unde sa stim daca nu vedem, dupa constatare vizuala se da un pret in functie de piese after market sau originale va fi ieftin sau scump

| darrio2007 a răspuns:

Sanse destul de mici.

| Panamax a răspuns:

Motorul nu are nimic.
Reparatiile te costa in functie de cat vrei.
In reprezentanta te duce 9000lei iar la un service mai mic nu trec de 3000 lei.