| Alexluchi20 a întrebat:

Buna dimineața.Peste 40-50 de ani credeți ca mașinile vor mai avea ecrane ca in prezent, gen navigație și tot așa.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca peste 40-50 de ani nu va mai sofa nimeni masina, fiind automatizata integral. Te urci in ea si poti sa dormi, comada o dai vocal unde sa te duca si gata.

Deja sunt autobuze fara sofer care circula in Australia si se pare ca mai sunt prin lume... dar eu una confirm ca am vazut asa ceva, acum 2 ani, la Sydney.