| AndreeaDeeaDs a întrebat:

Bună, dragilor. Eu am făcut o rezervare online pentru examenul auto, adică sala. Am văzut la mai mulți ca aveau o foaie cu,, Rezervarea dumneavoastră a fost înregistrată '' '. E necesar sa o am și eu? Pentru ca eu am făcut rezervarea online și nu prea știu. După părerea mea nu ar mai fi nevoie pentru ca presupun ca apar în baza lor de date.

Răspuns Câştigător
| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu, mie mi-a aruncat-o când a scris polițistul in dosar rezultatul de la sala. laughing Sa ai dosarul la tine și vezi sa nu-ți expire cazierul in următoarele 2-3 luni (in funcție de cum merg programările la voi), pentru că dacă îți va expira, când vei incerca sa te programezi la traseu, direct de la calculatorul celor de la DRPCIV, nu te va lăsa. Și va trebui sa umbli, să-ți scoți alt cazier, iar după te întorci la ei pentru programare.