| gaby5995 a întrebat:

Ieri am facut tapiteria la masina. Am lasat usile dechise pana seara. Noaptea nu am putut sa le las pentru ca nu am garaj si masina e in drum. Dimineata era imputita. Azi toata ziua am lasat deschis. Nici azi nu s-a uscat complet si miroase foarte naspa. Ce sa fac?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca mirosea foarte urat, inseamna ca nu ai curata-o, doar ai imbibat cu apa mizeria si apa s-a clocit si imputit, favorizand inmultirea bacteriilor.
Du-o la o curatatorie profesionala, ca risti sa puta toata vara, iar daca incep ploile, va fi chiar cumplit.