| anonim_4396 a întrebat:

Buna, îmi cere service in 100km la vw, mai pot face mâine 120km fără sa fac ceva la motor? Merci

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are nimic daca intarzii programarea

| Violleta2022 a răspuns:

Poate vrei sa spui 100. 000km nu 100Km
Ca nimeni nu face schimb service-ul la fiecare 100 km, ca asta ar inseman sa duci masina in service saptamanal.

| sierra1 a răspuns:

Nu-l băga in seamă - eventual poți anula asta

| OldSoul a răspuns:

E vorba de ulei, poti parcurge linistit aceea distanta, nu vei avea probleme, insa, recomandat e sa nu amani schimbarea uleiului.

| xerxes1 a răspuns:

Poti face linistit si 3000 km

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cât de proastă poate vere să fie anamarialaughing))))

| Uvox a răspuns:

Presupun ca este vorba de intervalul de schimb al uleiului caz in care poti sa faci linistit si 500km.

| Vladut123456 a răspuns:

Da,daca nu este ceva urgent poti face fara probleme.