| 0771195235 a întrebat:

Buna, imi poate recomanda şi mie cineva un Site pentru motoare cu tot cu echipamemt? As vrea sa imi cumpar motor!
Sau daca puteti doar pentru un costum mai smecher!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cine vinde echipamente complete moto nu vinde si motociclete pe acelasi site fii sigur de asta.
Daca te tine buzunarul cauta reprezentante care vand moto din Romania: Kawasaki, Honda, BMW, Suzuki, Ducati etc dar doar daca dispui sa fai 30.000 de mii de euro pe un motor de asta suparat.
Costumul mai costa pe la 2000 de euro banuiesc. Nu-s motociclist!
Eu prefer masinile dar nu-i detest pe cei cu motoare, poate doar pe cacanarii care se dau mari pe ele, dar asta-i alta treaba.E loc pentru toata lumea pe sosea, daca esti disciplinat nu conteaza ce conduci.

| florin926481f a răspuns:

Ai de unde alege, motoare gasesti pe olx si de la proprietari si de la firme care importa.
In legatura cu echipamentul gasesti magazine in mai multe orase cum ar fi Bucuresti si online pe mai multe site uri ex:Motodiscount, motoemotion, echipamentele variaz in functie de brand si de complexitate.
Un costum complet de piele dintr o singura piesa bun o sa coste undeva la 1000 eur dar iti poti lua o geaca, armura, casca, manusi si ceva protectoi la genuchi si poti merge in blugi si daca vrei niste ghete...brandurile pe care le recomand sunt pentru costum/geaca alpinestars sau dainese, manusi alpinestar, casca AGV
Bafta