| Corina_7356 a întrebat:

Buna imprimanta mea(una din ele)este hp si am scris ceva la microsoft office word document dar nu merge sa trag la ea! am bagat usb-ul e bagata si in priza e si pornita pur si simplu cand dau la printare dau click pe ok apoi nu se intampla absolut nimic.de ce? funda(si scuze de categorie)

1 răspuns:
| ganton a răspuns:

Uita-te in Word cand dai printare sa fie imprimanta ta selectata (adica HP Model-BlaBla, nu Microsoft Virtual Printer).