| Ana3ana a întrebat:

In momentul in care am băgat mașina in curte,am observat o dara de picaturi de apa(bănuiesc eu, pentru ca am mers cu clima pornita vreo 100km si plus de asta s-au evaporat foarte repede). Sa fie din cauza condensului?
Mentionez ca am trecut peste un limitator de viteza si s-a auzit un zgomot pe moment. Voi ce spuneti. Ce credeti ca este? Va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din orice masina curge apa cand merge clima

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

A mea pișă nonstop condens de la clima, oriunde stau 1-2 minute lasa ud. E perfect normal.

| ValentinGabi a răspuns:

De la climă ai folosit o prea mult, sau poate ai vreun animal prin curte si a făcut pipi.happy