| unul1 a întrebat:

In noaptea acesta am avut un accident... si sa sar repede peste detalii inutile, mi-a fost agata masina de o remorca si mi s-a lovit portiera dreapta fata si mi-a fost agatata si roata. Acum directia este foarte proasta (nu se invart rotiile dupa volan) si imi trage volanul in dreapta daca il las liber. Aveti idee ce ar putea fi la roata/directie/servodirectie si cam cat m-ar putea costa? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde pana mea sa stim noi ce s-a intamplat acolo? du masina la un service sa se uite cineva la ea.

iar de costat costa intre 100E si 10000E, daci dracu stie ce masina ai tu.

daca zici ca a fost agatata inseamna ca nu e vina ta si beneficiezi de asigurare.

| LDCCristi a răspuns:

Lenjeronul de dreapta sau caseta de directie a fost deranjata