| root245 a întrebat:

Buna,
Ma pregatesc sa dau examenul auto la categoria B dupa ce am facut scoala de soferi in Bucuresti. Examenul il voi da in Brasov (aici am resedinta in buletin).

Stie cineva prin ce zone se da traseul in Brasov?
Merci.

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Am globul de cristal la reparat. Dupa ce scoti carnet pe unde ai de gand sa umbli, tot pe traseul de examen nu?

| CuriousStuff a răspuns:

Prin orice zona, politistul cu care dai trebuie doar sa completeze anumite puncte, sa te puna sa virezi, sa vada cum opresti la treceri...s-a. astea le poate face pe oriunde. Nu exista trasee prestabilite. Te duce pe unde are el chef.

| kisslovebaby a răspuns:

Salut din 2022