| Barbacariu_Georgiana_1990 a întrebat:

O informație va rog pentru cine știe! Am picat la traseu pe 5 iulie. Când pot sa merg să îmi fac o reprogramare? Specific că sunt din judetul Ilfov. Mulțumesc!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te poti reprograma oricand, incepand de maine. Vezi ca mai trebuie sa faci 6 ore de conducere si sa ai la dosar adeverinta ca le-ai facut.

| mgtow a răspuns:

Oricand vrei te prezinti la srpciv si te vor reprograma cand au liber sau scoala de soferi te reprogrameaza prin srpciv

| Dishka a răspuns:

Trebuie să îți plătești cele 3 ședințe de condus, și după ce le termini pe acestea te poti reprograma la traseu.