| annnna1234 a întrebat:

Pe 1 noiembrie mi se elibereaza dosarul de la scoala de soferi. Mai am de platit acea taxa de eliberare a permisului in valoare de 68 de lei. Cand trebuie sa o platesc? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie s-o platesti inainte de a te prezenta la proba teoretica (sala) si anexezi chitanta la dosar. De asemenea si taxa de examinare (6 lei) trebuie s-o platesti inainte si sa ai chitanta la dosar.

| floryn1993 a răspuns:

Trebuie pusa la dosar chitanta, si apoi mergi sa dai sala / oras