| CristinaBordea a întrebat:

Bună. Pot să mă programez la Sala pentru examenul auto dacă nu am toate orele făcute. (Sunt la a5a ședința)?
Menționeaz ca la mine în oraș s-a ajuns cu programările la sfârșitul lui septembrie, iar eu până la sfârșitul lui august termin ședințele.
Cei de la școală mi-au zis ca trebuie să astept sa termin orele și abia după să ma programez.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti programa, programarea se face abia dupa ce ai terminat scoala de conducere.