| sweetys a întrebat:

Buna! Pt cei care s-au inscris la scoala de soferi de curand, daca fac testul psihologic si fisa medicala, mai trebuie sa duc de la medicul de familie adeverinta cu apt dpdv fizic?

4 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Odata ce ai obtinut deja fisa medicala si phiso, nu mai ai nevoie de acea adeverinta.

| Lovelife00018 a răspuns:

Ar trebui sa iti spuna instructorul daca mai e cazul, dar avand in vedere ca ai facut fisa medicala si ai avizul psihologic nu cred ca mai ai nevoie de adeverinta de la medic. Am inceput scoala in ianuarie si tin minte ca mi-au trebuit doar avizul psihologic si fisa medicala.

| TeodorNN a răspuns:

Salut. Am un prieten care sa înscris la începutul anului și i s-a spus încă de la înscriere că e nevoie de o adeverință de la medicul de familie, pe fisa psihopedagogica, etc.

| Nicolas_Irimiea_Raul_2000 a răspuns:

Salut, daca nu ai adeverința de la medicul de familie nu poti face fișa medicală!