| Roxana_Ștefana_1998 a întrebat:

Recent am cumpărat o mașina din Belgia,ea a fost adusă în România pe roți cu numerele de Belgia,am scos numerele roșii și pentru înmatriculare mi-au cerut placutele originale(de Belgia) dar problema e că tipul de la care am cumparat-o și-a luat numerele înapoi, ce pot face? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai o dovada ca masina a fost radiata din Belgia nu mai ai nevoie de numere. In caz contrat trebuie sa dai de ala care le-a luat ca cine stie ce face cu ele

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum si-a luat numerele inapoi?
A venit pana in Romania si le-a furat de pe masina?