| Ioana_Daria_1995 a întrebat:

Bună, recent s-a stricat mașina tatălui meu, el este plecat și eu am folosit-o, el spune ca este pompa de apa. As putea sa ajung cu ea pana la un service care se afla cam la 10 km de mine fără sa pățesc nimic?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea.
Ce masina este?
A mai ramas antigel in vas?
Se aprind ceva becuri in bord?

| Ioana_Daria_1995 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Un Opel zafira b 2008, nu prea ma pricep, sunt începătoare. dar nu au rămas becuri aprinse din câte am văzut

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Ioana_Daria_1995):

Vezi daca este suficient antigel in vas.

| TheGentleman a răspuns:

Nu ai vreun amic sau cunoștință care să te tracteze până în service? Sau cheamă un mecanic acasă happy