| IonescuRobert a întrebat:

Buna seara.
Am adus recent un Passat B5 din Germania(dar nu am cumparat-o).
E mostenire de familie(gen parintii lucreaza acolo) si au trimis-o cu platforma.
Are nr de Germania.
Si ma gandeam sa o vopsesc.
Ideea e ca pot vopsi masina si sa fac Cartea de Romania cand ma duc la Rar sa o inscriu?
Sau trebuie sa am culoarea originala si dupa inmatriculare o schimb?
Ma ajuta cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inmatriculeaza prima data si apoi faci ce vrei la ea, asa zic astia ca e furata de vrei sa ii schimbi culoarea si nici acte romanesti nu are.