| KRISTINAxo a întrebat:

Bună seara. Am auzit ca dacă iau sala va trebui sa ma programez eu pe calculator, nu sa mai stau iar la coada. Știe cineva care a dat recent sala cum Funcționează?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intri online pe site-ul Politiei rutiere din orasul tau si te inscrii acolo!

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Cum sa functioneze?
Iti apare o fereastra prin care esti invitata sa te programezi la oras, alegandu-ti data si ora. E intuitiv gui-ul.

| Eteda a răspuns:

Chiar eu am dat sala saptamana trecuta, ce-i drept habar nu aveam ca asa te programezi la oras. Dupa ce esti admis iti apar casute in variantele de locuri in care vrei sa dai, dupa ce stabilesti iti apar cateva date(locurile libere de dat traseul) iar tu alegi o data din acelea. Foarte simplu! Bafta

| SigBogdan a răspuns:

Cel mai simplu intreaba-ti instructorul sau la scoala unde ai facut orel.