| Silenceisanwser a întrebat:

Buna seara, am instrainat o masina, am facut si contractele de vanzare cumparare, au fost puse si stampilele de la fisc, cumparatorul s-a razgandit si acum am ramas cu talonul cu numele instrainat si cu masina scoasa din evidenta, ce sa fac? Va rog ajutor!

Răspuns Câştigător
| Silenceisanwser explică:

Chemi cumparatorul sa anulati tranzactia si sa refaceti actele pe numele TAU. EL sa suporte toate cheltuielile + timpul tau pierdut.

Daca nu vrea sau refuza, atunci n-ai decat calea judecatoriei.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu trebuia sa-i dai (toti) banii inapoi pana nu refacea actele!

| Silenceisanwser explică (pentru Bula):

Si ce sa fac acum cu actele cum procedez?

| Silenceisanwser explică (pentru Silenceisanwser):

Chemi cumparatorul sa anulati tranzactia si sa refaceti actele pe numele TAU. EL sa suporte toate cheltuielile + timpul tau pierdut.

Daca nu vrea sau refuza, atunci n-ai decat calea judecatoriei.