| Vasy06 a întrebat:

Bună seara, am luat o groapa foarte mare si am atins toată mașina pe dedesubt dar nu am spart baia de ulei.In afara de baie poate sa mai curgă ceva pe dedesubt sau sa fie alte probleme? Mulțumesc!

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Mai poate sa curga combustibil, lichid de frana, ulei din cutie, ulei de la directie, antigel, etc.
Dupa un impact serios pe dedesubt, poti avea probleme cu evacuarea ori cu geometria/directia.

| nicu991 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Uite de-aia nu-i buna masina cu garda joasa pentru Romania noastra... gropi, gropi si iar gropi.

Teoretic baia de ulei ar trebui sa fie protejata de scutul motor desi la unele masini e din plastic...

| mgtow a răspuns (pentru nicu991):

Nu a zis ca are masina joasa doar groapa era mare

| nicu991 a răspuns (pentru mgtow):

Se poate spune ca groapa era majora? rolling on the floor

| mgtow a răspuns (pentru nicu991):

Da se mai gasesc asa