| Alex955 a întrebat:

Bună seara am nevoie de ajutor un sfat ceva, problema ar fi următoarea am un Passat din 2001 pana în urma cu un an cheia era centralizata și a funcționat dar în urma cu 5 luni nu mai mergea de la buton sa o blochez sau deblochez acum nu mai merge de 3 luni sistemu de la cheie bag cheia și o blochez din portiera, faza e următoarea nu înțeleg de ce o ramas sau s-o activat senzorul de blocare ala cu led rosu și merge permanent când pornesc mașina suna alarma. Când deschid alte portiere suna alarma etc ce sa fac fara răspunsuri la mișto va rog, mtumesc de timpul acordat

1 răspuns:
| Vreausaatiu a răspuns:

Încearcă sa lași mașina fără baterie pentru 10 minute, după pune-i bateria și încearcă din nou. Ps sa mi spui dacă a funcționat